THUISWEDSTRIJDEN

 Donderdag 16/08            -10                        Esp.Pelt               -             KVC Haacht                       18.15u               Follon M

                                         -11                        Esp.Pelt               -             KVC Haacht                       18.15u               Wouters H

Zaterdag 18/08                -11                        Esp.Pelt               -             Zepperen/Brustem            12.30u                Follon M

                                        -10                         Esp.Pelt               -             Zepperen Brustem            12.30u              Kwanten J

             -14                        Esp.Pelt               -             Zepperen Brustem            14.00u

             -15                         Esp.Pelt               -             Zepperen Brustem            15.30u

                                        Beloften/1ste        Esp.Pelt               -              E. Maasmechelen               19.30u

Maandag 20/08                Dames                   Esp.Pelt               -             Lommel Un WS                  19.30u

Woensdag 22/08            1ste ploeg               Esp.Pelt               -             Dessel Sport                      19.30u

Zaterdag 25/08              -11                         Esp.Pelt               -             De Kempen                         12.30u               ..........

                                       -10                        Esp.Pelt               -             De Kempen                          12.30u               Wouters H

                                       -13                        Esp.Pelt               -              Landen                                13.00u               Follon M

                                       -12                       Esp.Pelt               -              Landen                                 13.00u               Kwanten J

                                       -14                        Esp.Pelt               -              Bocholt                                15.00u 

            -19                        Esp.Pelt               -              Bocholt                                15.00u 

                                      1ste ploeg              Esp.Pelt               -              Bocholt                                 19.30u

Maandag 27/08              Dames                  Esp.Pelt               -              DVC Tienen                           19.30u

UITWEDSTRIJDEN

 Donderdag 16/08             Reserven gew      Esp.Pelt                -            Sp.Lille                               19.00u Fusie Gr.Heide

 Zaterdag 18/08                Reserv gew         Breugel                 -           Esp.Pelt                              18.00u

 Zondag 19/08                  U6                       Breugelcup     SV Breugel                                             vanaf 10.00u

                                         U9                       Breugelcup     SV Breugel                                             vanaf 10.00

 Dinsdag 21/08                 res  gew               GT Kolonie           -            Esp.Pelt                               19.30u

Woensdag 22/08              U15                      Lindelhoeven       -             Esp.Pelt                              18.00u

              U17                      Lindelhoeven       -             Esp.Pelt                              18.00u

Zaterdag 25/08               U8                       Tornooi FC Maasland                                                     vanaf 09.45u

                                         U9                       Tornooi FC Maasland                                                     vanaf 09.45u                                           

             U10                      Landen                -             Esp.Pelt                              10.00u    Sportlaan Landen

             U11                      Landen                -             Esp.Pelt                               10.00u

             U16                      Landen                -             Esp.Pelt                               10.00u           

             U6                       Tornooi SV Peer                                                            vanaf 10.30u

                                        U7                        Tornooi SV Peer                                                           vanaf 13.00u

             U17                      Landen                 -             Esp.Pelt                             13.00u Sportlaan Landen      

Zondag 26/08                 1ste/beloften         Esp.Pelt               -               Eksel                               18.00u

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140